Gösterilen sonuç sayısı: 3

 • Resim Atölyesi

  1,800.00 

  Dally Atölye’de Yetişkinler İçin Resim Atölyesi

  Dally Atölye, yetişkinler için özel olarak tasarlanmış bir resim atölyesidir. Resim yeteneği gerektirmeden keyifli bir resim deneyimi yaşamak isteyen herkese açıktır. Atölye, farklı boyutlardaki tuvaller üzerinde istediğiniz resimleri yapma özgürlüğü sunmaktadır.

  Atölye, toplam 4 ders ve her bir ders 3 saatlik keyifli bir program olarak planlanmıştır. Deneyimli eğitmenlerimiz, yetişkinlere resim sanatının temellerini öğretecek ve onları yaratıcılıklarını keşfetmeye teşvik edecektir. Eğlenceli ve sanatsal bir ortamda, yetişkinler kendi becerilerini geliştirirken birbirinden güzel resimler oluşturacaklardır.

  Atölye süresince, katılımcılarımız sadece bir saat boyunca yoğun bir resim deneyimi yaşamayacak, aynı zamanda keyifli ve rahatlatıcı bir atmosferde vakit geçirecekler. Dally’nin kullanıcı dostu tasarımı, yetişkinlerin yaratıcılıklarını ortaya çıkaran bir ortamı yansıtmaktadır.

 • Seramik Atölyesi

  2,800.00 

  İstanbul Seramik Workshop Atölyesi, deneyimsizlere bile seramik yapmayı öğretiyor. Seramik yapmanın temel tekniklerini, farklı türde killerle çalışmayı ve farklı teknikleri denemeyi öğreneceksiniz. Workshop’a her yaştan ve her seviyeden katılımcı katılabilir. Workshop’un faydaları arasında yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü geliştirmek, stresi azaltmak, el-göz koordinasyonunuzu geliştirmek, sabırlı olmayı öğrenmek ve sosyalleşmek yer alır. Aylık Seramik Workshop Atölyemiz toplam 12 saat ( Haftada 1 gün ) olmaktadır.  Eğitim gününüz ve saatinizi seçebilirsiniz.

 • Torna Atölyesi

  3,400.00 

  Dally Atölye’de Çömlekçi Tornası Atölyesi

  Dally Atölye, deneyimli eğitmenler eşliğinde, Çömlekçi Tornası Workshop’unda unutulmaz bir deneyim sunuyor.

  Çömlekçi Tornası ile tanışmak için herhangi bir yeteneğe gerek yok. Tüm malzemeleri biz sağlıyoruz, siz sadece eşsiz bir keyif ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için geliyorsunuz. Ürettiğiniz eserleriniz, özel fırınımızda ustalıkla işlenerek gıda güvenliği standartlarına uygun bir şekilde size teslim ediliyor.

  Eğitimimiz her atölye 2 saat 30 dakikadan toplam 4 hafta ( 10 saat ) olarak planlanmıştır.