Üyelik Hakkinda
atolyedally.com’a üye olmak için Üye Islemleri sayfamiza giderek ilgili bölümleri doldurmaniz yeterlidir.Üye bilgilerinizi dogru ve eksiksiz doldurmaniz iletisim ve ulasim problemleri olasiligi açisindan çok önemlidir.Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sihhatli ulasmasi için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hizli bir islemdir. Üye olmaniz hiç bir yükümlülük altina girdiginizi ifade etmez. Ancak alisveris yapmadan önce Satis sözlesmesini dikkatle okuyunuz. Dilediginiz zaman üyeliginizi sonlandirma hakkina sahipsiniz.

Üyelik Iptali
Üye diledigi zaman üyeligini sonlandirma hakkina sahiptir. Üyeliginizi sonlandirdiktan sonra sitemiz ile tüm iliskiniz kesilmis olacaktir.
Üyeliginizi sonlandirmak için üye girisi yaptiktan sonra iletisim bilgileri sayfamizdan talebinizi iletmelisiniz.

Asagidaki Durumlarda Üyelik Iptal Edilemez
1 – Üye son verdigi siparis üzerinden 60 gün geçmemisse.
2 – Farkli bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
3 – Üyeye Kayitli bilgilerinden ulasilamiyorsa
Asagidaki Durumlarda Üyelik Tarafimizdan Iptal Edilir
1 – Üye Ahlak disi, mesajlar gönderiyor ya da yorum yaziyorsa
2 – Sahtekarlik girisiminde bulunduysa
3 – Sisteme Atolyevenus.com ismine zarar vermeye yönelik girisimde bulunduysa.

Üye Güvenligi
Üyenin güvenligi için sitemizde her türlü önlem alinmistir. Bu alinan önlemlerin yaninda sizlerde üye bilgilerinizin güvenliginden sorumlusunuz. Magazamiza giris için kullandiginiz bilgilerinizi hiç kimse ile paylasmayin, güvenli oldugundan emin olmadiginiz bilgisayarlardan sisteme giris yapmayin.
Farkli Adres
Her üye Için Siparis Sonlandirirken kendi kayitli adresi haricinde farkli adres girebilecegi bir adres bölümü bulunmaktadir.
Adres bölümünü arkadaslariniza hediye gönderirken kullanabileceginiz gibi, farkli adreslerde oldugunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düsünülmüstür.
Örnegin: Çalistiginiz sirketin farkli subelerinde bulunacaginiz dönemlerde veya yazlikta kaldiginiz dönemlerde. Yâda faturanizin size siparisinizin bir arkadasiniza ulasmasini istiyorsaniz

Ürün Yorumlari
Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diger kullanicilarla paylastikça, alisveris daha keyifli ve bilinçli olacaktir. Müsteri yorumlari tarafsiz ve tecrübeye dayali olacagi için daha bilinçli alisveris ortami dogacaktir.
Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kurallari çerçevesinde, diger kullanicilara ve ürünün üreticisine saygili yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.