Saksı Mum Atölyesi

580.00 

MUM YAPIM WORKSHOP Atölye Dally’de, Eğitmen eşliğinde eviniz ve iş yeriniz için özel mumlar yapma şansını yakalayabilirsiniz. 3 saatlik bir süre boyunca mum yapımıyla ilgili bilgileri öğrenirken aynı zamanda kendi özgün mumlarınızı da oluşturabilirsiniz. Bu eşsiz deneyimin sonunda ise yapmış olduğunuz mumları paketlenmiş bir şekilde yanınızda götürebilirsiniz. Mum yapımı süreci, hammadde ,koku esansı, renk karışımı bilgileri anlatılarak ve uygulamalı kullanılarak gerçekleştirilir, böylece hem estetik ürünler ortaya çıkar hem de doğru bilgiler ışığında kendi emeğinizle yaptığınız mumunuzu daha sonrasında yakarak tadını çıkarabilirsiniz.

Stokta yok

Açıklama

MUM YAPIM WORKSHOP

Atölye Dally’de, Eğitmen eşliğinde eviniz ve iş yeriniz için özel mumlar yapma şansını yakalayabilirsiniz. 3 saatlik bir süre boyunca mum yapımıyla ilgili bilgileri öğrenirken aynı zamanda kendi özgün mumlarınızı da oluşturabilirsiniz. Bu eşsiz deneyimin sonunda ise yapmış olduğunuz mumları paketlenmiş bir şekilde yanınızda götürebilirsiniz. Mum yapımı süreci, hammadde ,koku esansı, renk karışımı bilgileri anlatılarak ve uygulamalı kullanılarak gerçekleştirilir, böylece hem estetik ürünler ortaya çıkar hem de doğru bilgiler ışığında kendi emeğinizle yaptığınız mumunuzu daha sonrasında yakarak tadını çıkarabilirsiniz. Eğitmenimiz, ders süresince size mum yapımıyla ilgili tüm detayları aktaracak ve size rehberlik edecektir. Atölye Dally’deki mum yapımı dersi, hem eğlenceli hem de öğretici bir deneyim sunar. Kendi el yapımı mumlarınızı oluştururken yaratıcılığınızı keşfeder ve benzersiz bir atmosferde keyifli vakit geçirirsiniz.

Ek bilgi

Tarih

3 ağustos perşembe 17.30-20.30, 10 ağustos perşembe 17.30-20.30, 17 ağustos perşembe 17.30-20.30, 24 ağustos perşembe 17.30-20.30, 31 ağustos perşembe 17.30-20.30

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Saksı Mum Atölyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir