Gösterilen sonuç sayısı: 14

 • Tortus Istanbul Workshop

  15,850.00 

  Dünyaca ünlü Çömlek Torna sanatçısı Eric Landon “Tortus” 14-17 Eylül Tarihlerinde Dally Atölye’de!

  Toplam 14 Saat olacak bu eğitim için Orta Seviye, Çömlek Torna bilginiz olması gerekmekte.
  2 Gün sürecek olan eğitiminiz, sabah 09:00 – 16:00 saatleri arasında devam edecektir.

  Her katılımcı için ayrılmış özel Torna ile birlikte çalışmalar gerçekleştireceğiz.
  Eğitim sürecinde profesyonel çevirmen sizlere eşlik ederken, Dally Atölye’nin sıcak kahve / çay ve atıştırmalık ikramları olacaktır.

  İptal / İade Politikası 

  Atölye çalışmasının başlamasına 30 günden daha uzun bir süre kala yapılan iptallerde %50 geri ödeme yapılabilir veya varsa daha sonraki bir atölye çalışmasına ertelenebilir. Atölyenin başlamasına son 30 gün kala iptal/iade sağlanmayacaktır.

 • İstanbul Seramik Atölyesi

  950.00 

  Dally Atölye, Seramik Atölyesi ile size seramik yapmanın keyfini yaşatıyor.

  Eğitimde hiç deneyiminiz olmasa bile, gıda güvenliği standartlarına uygun muhteşem seramik eserler oluşturmanızı sağlıyoruz. Seramik Workshop Atölyesi, 3 saatlik bir eğitimden oluşuyor. Tüm malzemeler atölyemiz tarafından karşılanmaktadır. 3 Saat içerisinde dilediğiniz kadar ürün çıkarabilir ve çıkardığınız ürünleri renklendirebilirsiniz.

  Siz ürünlerinizi tasarlarken sıcak kahvelerimiz, çaylarımız ve ikramlarımız ile keyifli bir atölye geçirmenize olanak sağlıyoruz.

  Merak ettiğiniz, sormak istedikleriniz için Canlı Destek : CANLI DESTEK HATTI!

  Bilgilendirme : Son 24 saat içerisinde iptal / gün değişimi / iade yapılmamaktadır.

 • İstanbul Torna Atölyesi

  1,200.00 

  Çömlekçi Tornası Workshop

  Dally Atölye, deneyimli eğitmenler eşliğinde, Çömlekçi Tornası Workshop’unda unutulmaz bir deneyim sunuyor.

  Çömlekçi Tornası ile tanışmak için herhangi bir yeteneğe gerek yok. Tüm malzemeleri biz sağlıyoruz, siz sadece eşsiz bir keyif ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için geliyorsunuz. Ürettiğiniz eserleriniz, özel fırınımızda ustalıkla işlenerek gıda güvenliği standartlarına uygun bir şekilde size teslim ediliyor.

  Çömlekçi Tornası eğitimleri ise sınırlı kontenjanlarla düzenleniyor, böylece size özel bir deneyim sunuyoruz.

  Çömlekçi Tornasıyla dokunmuş bir dünyayı keşfetmek ve evinizi veya iş yerinizi özgün eserlerle süslemek için şimdi adım atma zamanı. Sizi, yaratıcılığınızın sınırlarını zorlamaya ve unutulmaz bir sanat yolculuğuna davet ediyoruz.

  RANDEVU TARİHİ BELİRLEMEK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN! CANLI DESTEK İÇİN TIKLA! 

 • İstanbul Seramik Ders, Suadiye Seramik Atölye, Heykel Ders İstanbul, Heykel Kurs istanbul

  Heykel Atölyesi

  720.00 

  Atölye Dally ile Heykelle Tanışın

  Atölye Dally, İstanbul’un heykel sanatına gönül vermiş herkes için ideal bir eğitim merkezi. Deneyimli eğitmenler eşliğinde temel teknikleri öğrenirken kendi özgün heykellerinizi yaratma fırsatı sunuyor. Uzman eğitmenler, çeşitli malzemeler ve insan odaklı mekan tasarımı ile Atölye Dally, heykel sanatının inceliklerini keşfetmek isteyenleri bekliyor.

 • akrilik boya resim-boya kurs-resim kurs

  Akrilik Boya Resim Atölye

  Dally Atölye’de Akrilik Boya Resim Sanatı

  Akrilik boya resim sanatı, renklerin büyülü dünyasını kullanarak duygularınızı ve düşüncelerinizi tuvale yansıtmanın mükemmel bir yoludur. Dally Atölye, deneyimli eğitmenler eşliğinde akrilik boya resim sanatının temel tekniklerini sizlere aktarırken, yaratıcılığınızın sınırlarını zorlamanızı sağlar.

 • mum yapim ders

  Cupcake Mum Atölyesi

  800.00 

  Atölye Dally de,

  Eğitmen eşliğinde eviniz ve iş yeriniz için özel cupcake mumlar yapabilirsiniz. 2 saatlik bir süre boyunca mum yapımıyla ilgili bilgileri öğrenirken aynı zamanda kendi özgün cupcake mumlarınızı da oluşturabilirsiniz. Bu eşsiz deneyimin sonunda ise yapmış olduğunuz mumları paketlenmiş bir şekilde yanınızda götürebilirsiniz.

 • mum ders

  Kalıp Mum Atölyesi

  580.00 

  Atölye Dally’de,

  Eğitmen eşliğinde eviniz ve iş yeriniz için özel mumlar yapma şansını yakalayabilirsiniz. 3 saatlik bir süre boyunca mum yapımıyla ilgili bilgileri öğrenirken aynı zamanda kendi özgün mumlarınızı da oluşturabilirsiniz. Bu eşsiz deneyimin sonunda ise yapmış olduğunuz mumları paketlenmiş bir şekilde yanınızda götürebilirsiniz.

 • Kokteyl Mum Atölyesi

  MUM YAPIM WORKSHOP

  Atölye Dally’de,eğitmen eşliğinde eviniz ve iş yeriniz için özel mumlar yapma şansını yakalayabilirsiniz. 3 saatlik bir süre boyunca mum yapımıyla ilgili bilgileri öğrenirken aynı zamanda kendi özgün mumlarınızı da oluşturabilirsiniz. Bu eşsiz deneyimin sonunda ise yapmış olduğunuz mumları paketlenmiş bir şekilde yanınızda götürebilirsiniz.

 • Resim Atölyesi

  500.00 

  Dally Atölye’de, çocuklar için özel olarak tasarlanmış Çocuk Resim Atölyesi’nde hiçbir yetenek gerektirmeden eğlenceli bir resim deneyimi yaşayabilirsiniz. Çocuklar, hayal güçlerini kullanma özgürlüğüne sahip olarak farklı boyutlardaki tuvaller üzerinde diledikleri resimleri yapabilecekler. Dally Resim Atölyesi / Aylık , toplam 4 saatlik / Her hafta 1 gün 1 saat keyifli bir etkinlik olarak planlanmıştır.

 • Saksı Mum Atölyesi

  580.00 

  MUM YAPIM WORKSHOP Atölye Dally’de, Eğitmen eşliğinde eviniz ve iş yeriniz için özel mumlar yapma şansını yakalayabilirsiniz. 3 saatlik bir süre boyunca mum yapımıyla ilgili bilgileri öğrenirken aynı zamanda kendi özgün mumlarınızı da oluşturabilirsiniz. Bu eşsiz deneyimin sonunda ise yapmış olduğunuz mumları paketlenmiş bir şekilde yanınızda götürebilirsiniz. Mum yapımı süreci, hammadde ,koku esansı, renk karışımı bilgileri anlatılarak ve uygulamalı kullanılarak gerçekleştirilir, böylece hem estetik ürünler ortaya çıkar hem de doğru bilgiler ışığında kendi emeğinizle yaptığınız mumunuzu daha sonrasında yakarak tadını çıkarabilirsiniz.

 • Seramik Sgraffito Workshop

  600.00 

  Seramik Sgrafitto Workshop

  Atölye Dally, Seramik Sgrafitto Atölyesi’nde hiçbir deneyiminiz olmasa bile, gıda güvenliği standartlarına uygun muhteşem eserler ortaya çıkarmanızı sağlıyor. Seramik Sgrafitto ile istediğiniz herhangi bir şekli üretme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz – tabak, vazo, süs, bardak vb. gibi çeşitli ürünleri dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Seramik Sgrafitto Atölyesi 3 saat sürmektedir.

  Deneyimli eğitmenimiz eşliğinde Seramik Sgrafitto sanatının inceliklerini öğrenebilir ve istediğiniz kadar ürün oluşturabilirsiniz. Size rehberlik ederek, elinizden gelenin en iyisini yapmanızı sağlayacak bir profesyonel eğitim sunuyoruz.

  Atölye süresince, doğanın içinde sanatsal bir atmosferde kahvenizi yudumlarken keyifli dakikalar geçireceksiniz. İç mekan dizaynımız, size içinizi ısıtacak bir ortam ve doğanın içinde hissetme fırsatı vererek, sanatla dolu bir deneyim yaşatacaktır. Malzemeler, fırınlama ve gıdaya uyumlu şeffaf sır (beyaz renk) workshop ücretine dahildir. Ürününüzü renklendirmek isterseniz ek ders almanız gerekmektedir.

 • sulu boya resim

  Sulu Boya Atölyesi

  580.00 

  Dally Atölye ile Sanatı Keşfedin

  Dally Atölye, İstanbul’da sulu boya resim sanatını öğrenmek isteyenler için ideal bir seçenektir. Renklerin dansına katılarak kendinizi ifade etmek ve sanatın büyülü dünyasını keşfetmek için hemen kaydolun!

 • Vitray Atölyesi

  Dally Atölye’de Vitray Workshop

  Dally Atölye, Cam süsleme sanatıyla size farklı ve özgün bir vitray deneyimi sunuyor. Profesyonel eğitmen eşliğinde, başlangıç seviyesindeki bu workshop, size eşsiz eserler oluşturma ve bunları evinizde veya iş yerinizde kullanma fırsatı sunar. Tüm malzemeler ise Atölye Dally tarafından sağlanmaktadır.

  Vitray sanatının büyülü dünyasına adım attığınızda, kahveniz eşliğinde, doğanın içinde hissedeceğiniz atölyemizin keyfini çıkararak, minimum 3 saat boyunca kendinizi vitray sanatının renkli camlarının ışığına bırakabilirsiniz. Bu süre zarfında, renklerin ve desenlerin uyumunu yakalayarak workshop bitiminde kendi yapmış olduğunuz harika vitray ile günü sonlandırıyoruz.

 • yagli boya resim

  Yağlı Boya Resim Atölyesi

  600.00 

  Dally Atölye ile Sanatı Keşfedin

  Dally Atölye, İstanbul’da yağlı boya resim sanatını öğrenmek isteyenler için ideal bir seçenektir. Kendi ifadenizi renklerle buluşturarak sanatın büyülü dünyasını keşfetmek için hemen kaydolun!